Vi kommer gärna
på besök.

Du är alltid välkommen på en kaffe hos oss. För att snabbt få fram förslag och offert behöver vi se dina lokaler. Om du vill bjuda på en rundvisning, och en kopp kaffe, kommer vi gärna till dig. Vi svarar på frågor, bistår med tips och råd. Samt städplan med offert om du vill.

Ring eller e-posta till någon av våra kontaktpersoner:

GÖTEBORG (Huvudkontor)
Ada Service Partner AB
Postadress: Box 2528, 403 17 Göteborg
Besöksadress: Tackjärnsgatan 2, 417 07 Göteborg
Telefon: 031-13 18 83
e-Post: info@ada.se

ARBETSLEDNING
Andrej Loncarevic, 0707-38 50 90, andrej@ada.se
Stefan Loncarevic, 0703-22 50 03, stefan@ada.se
Mitar Loncarevic, 0703-22 50 01, mitar@ada.se
Oliver Jakovljevic, 0704-19 22 02, oliver@ada.se
Ljubisa Lekic, 0704-19 22 00, ljubisa@ada.se
Johan Byström, 0704-19 22 09, johan.bystrom@ada.se
Linda Mattsson, 0704-19 22 01, linda.mattsson@ada.se

AVTAL / FÖRSÄLJNING
Tore Helletun, 0704-19 22 07, tore@ada.se

LAGER / LOGISTIK
Jouni Pöysti, 0704-19 22 04, jouni@ada.se

ADMINISTRATION / EKONOMI / HR
031-13 18 83 eller info@ada.se

FÖRETAGSLEDNING

Aleksandar Capovski, 0707-222 077, aleksandar@ada.se


DISTRIKT HALLAND
Ada Service Partner AB
Adress: Lillegårdsgatan 1, 311 50 Falkenberg
Telefon: 0346-71 12 20

ARBETSLEDNING
Ros-Marie Hermansson, 0733- 51 51 11, ros-marie@ada.se

ADA | ADRESS: BOX 2528, 403 17 GÖTEBORG | TELEFON: 031-13 18 83 | E-POST: info@ada.se